Zobrazen 1. – 12. z 52 výsledků

Zobrazit kategorie
Zástupný symbol
Zavřít

4CARS Autoplachta SUV M

980 
Ochraňte vaše auto vůči vnějším vlivům s vysokokvalitní auto plachtou značky 4CARS. Tato automobil plachta účinně chrání vaše vozidlo před poškrábáním, poškozením krupobitím, prachem, deštěm, sněhem, mrazem a jinými nepříznivými povětrnostními podmínkami. Venkovní část plachty je vyrobena z kvalitní reflexní vrstvy, která chrání vaší auto před UV zářením produkovaným sluncem a zvyšuje ochranu viditelnosti vašeho vozidla iv noci. Vnitřní část plachty je vyrobena z pevného a vodě odolného PVC materiálu o tloušťce 5mm, která zabraňuje protržení plachty a propuštění vody. Automobil plachta je nenáročná na montáž díky bezpečnému uchycení se 4 bodovým systémem uvazování. Automobil plachta je velikosti S o rozměrech 4,39 x 1,88 x 1,47 metru a je vhodná pro SUV vozidla.
Zástupný symbol
Zavřít

4CARS Autoplachta SUV S

865 
Ochraňte vaše auto vůči vnějším vlivům s vysokokvalitní auto plachtou značky 4CARS. Tato automobil plachta účinně chrání vaše vozidlo před poškrábáním, poškozením krupobitím, prachem, deštěm, sněhem, mrazem a jinými nepříznivými povětrnostními podmínkami. Venkovní část plachty je vyrobena z kvalitní reflexní vrstvy, která chrání vaší auto před UV zářením produkovaným sluncem a zvyšuje ochranu viditelnosti vašeho vozidla iv noci. Vnitřní část plachty je vyrobena z pevného a vodě odolného PVC materiálu o tloušťce 5mm, která zabraňuje protržení plachty a propuštění vody. Automobil plachta je nenáročná na montáž díky bezpečnému uchycení se 4 bodovým systémem uvazování. Automobil plachta je velikosti S o rozměrech 4,14 x 1,83 x 1,47 metru a je vhodná pro SUV vozidla.
Zástupný symbol
Zavřít

4CARS Autopotah sedadla vyhřívaný 24V s termostatem

304 
Tento vyhřívaný potah sedadla je díky své univerzálnosti vhodný pro všechny typy běžně dostupných automobilů. V krátkém časovém horizontu vytváří příjemné teplo, které si můžete pohodlně zapínat a vypínat pomocí integrovaného ovládacího spínače. Vyhřívaný potah se bezpečně připevní pomocí elastických popruhů a funguje prostřednictvím zabudované zásuvky (12V). Stačí ji pouze zapojit a užívat si příjemné teplo, které tento potah vytváří. Potah je vyroben z vysoce kvalitního 100% polyesteru.
Zástupný symbol
Zavřít

4CARS Autopoťahy tričko zadné čierne

481 
Návod k použití: Potah za pomoci gumiček a háčků přichyťte k částem sedadel tak aby se nespadne. Postupujte podle návodu v balení.
Zástupný symbol
Zavřít

4CARS Premium Umývacia kefa teleskopická 133-300cm + ventil

491 
Tato teleskopická kartáč je určena hlavně na mytí automobilů. Teleskopickou rukojeť lze vysunout až na délku 3 metry, což umožňuje mytí automobilů větších rozměrů. Tyč je z části pokryta pěnou pro komfortní a pohodlné uchopení rukojeti. Tyč je zhotovena z kvalitního a pevného hliníku s možností připojení k hadici se standardním ½ konektorem pro maximální a dokonalé umytí vozidla. Kvalitně zpracované umělé štětinky jsou šetrné vůči povrchem náchylným na poškrábání, například lak karoserie a podobně. Neváhejte a pořiďte si tuto praktickou teleskopickou kartáč už dnes a dopřejte vašemu vozu to nejšetrnější a nejdetailnější umytí.
Zástupný symbol
Zavřít

Nigrin Aditivum do nafty AdBlue 5L

317 
Návod: Pro okamžité použití pro naftové motory s SCR katalyzátorem. Zamezte přímému slunečnímu záření. Skladujte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s kůží a očima. Zamezte spolknutí a vdechnutí roztoku nebo vyschlých zbytků. V případě kontaktu s čalouněním, lakem nebo jinými materiály, okamžitě odstranit.
Zástupný symbol
Zavřít

Nigrin Čištění disků EvoTec 750ml

333 
Nigrin Přípravek na čištění disků EvoTec, 750ml, účinně působí na všechny druhy disků (ocelové, hliníkové, pochromované). Efektivně odstraňuje odolné nečistoty a brzdový prach, neobsahuje kyseliny a působí velmi jemně na všechny druhy disků (má neutrální pH). Návod: Přípravek nastříkejte rovnoměrně na chladné a suché disky (3). Když se bílá čistící pěna zbarví fialově a začne stékat, víte, že se nečistoty uvolnily. Pak můžete disky opláchnout vysokotlakým čističem o vytřít do sucha. Doporučení: proceduru opakujte každé 2 až 4 týdny. Nepoužívejte na silném slunci. Chraňte před mrazem.
Zástupný symbol
Zavřít

Nigrin Dezinfekce klimatizace 100ml

199 
Nigrin Dezinfekce klimatizace, 100ml, efektivně a spolehlivě dezinfikuje klimatizaci a interiér vozu. Odstraňuje choroboplodné zárodky a nepříjemné zápachy. Bezpečně působí proti houbám, bakteriím a zárodkům. Návod: (1) Před použitím nádobu důkladně protřepejte. (2-4) Nastartujte motor. Zapněte klimatizaci na maximální chladicí výkon v režimu vnitřního oběhu. (5-6) Otevřete všechny větrací šachty a zavřete okna. (7) Sedadlo řidiče posuňte dopředu a naklopte jej dopředu. (8) Nádobku položte v autě na utěrku na podlahu před zadním sedadlem. Krabičku obalu můžete použít pro stabilizaci nádobky. (9-10) Hlavici aerosolu zatlačte. Předejde kontaktu s kůží a očima. (11) Opusťte vozidlo a zavřete dveře. Po přibližně 10 minutách odstraňte prázdnou nádobu aerosolu. Upozornění: Koncentrovaná dezinfekce klimatizace Nigrin obsahuje jen velmi malé množství vody a velmi jemné rozprašování, takže na textiliích ve vozidle zůstane jen nepatrné množství vlhkosti. (12) V případě potřeby setřete jakékoliv zbytky vody suho utěrkou. Během aplikace a bezprostředně po ní nekuřte v blízkosti vozidla. Vozidlo během aplikace nenechávejte bez dozoru. Neaplikujte při teplotě pod bodem mrazu.
Zástupný symbol
Zavřít

Nigrin Emulze na kokpit 500ml

204 
Nigrin Čisticí emulze na kokpit, 500 ml, chrání všechny interiérové plasty před předčasným stárnutím, čímž se stará o hodnotu vašeho vozu. Nabízí dlouhotrvající ochranu před UV zářením, prachem, vodou a jinými nečistotami. Má obnovující účinek a zajišťuje hedvábně matný vzhled. Je šetrný vůči životnímu prostředí protože neobsahuje hnací plyn a sestává z obnovitelných surovin. Je 100% biologicky odbouratelný dle testu OECD. Návod: Přípravek naneste na utěrku z mikrovlákna a vytřete ní všechny plastové díly. Upozornění: nepoužívejte na sklo, volant, pedály a textil. Nevystavujte mrazu. Doporučení: aplikaci opakujte každých 4-6 týdnů.
Zástupný symbol
Zavřít

Nigrin Gel k ošetření pneumatik 300ml

336 
Nigrin Gel k ošetření pneumatik, 300ml, je prostředek pro dlouhodobou ochranu gum před stárnutím. Gel vytváří odolnou vrsta na ochranu pneumatik a efektivně působí i na zlepšení jejich vzhledu. Tato vrstva je odolná vůči působení UV záření, vody a různých nečistot. Chrání gumu před předčasným stárnutím a popraskáním. Jeho aplikace je velmi jednoduchá díky speciální houbě, která je zahrnuta v balení. Návod: Kola omyjte a osušte. Plechovku před použítím protřepejte. Gel naneste do štěrbiny speciální houbičky a natřete jím rovnoměrně strany pneumatik. Upozornění: zamezte kontaktu s plochou disku a brzdami. Není vhodný pro pneumatiky motocyklů a jízdních kol. Chraňte před mrazem. Doporučení: aplikujte každých 6 měsíců
Zástupný symbol
Zavřít

Nigrin Kontakt sprej 400ml

207 
Nigrin Kontaktní sprej, 400 ml, odstraňuje poruchy způsobené vlhkostí a zabraňuje jejich opětovnému vzniku v elektroinstalace. Čistí elektrické kontakty, zajišťuje jejich dlouhotrvající ochranu, odstraňuje zoxidované části a zabraňuje napěťovým ztrátám. Před použitím plechovku důkladně protřepejte. Nastříkejte cíleně přímo na kontakty. Vhodné pro všechny druhy slaboproudých kontaktů.
Zástupný symbol
Zavřít

Nigrin Leštěnka a vosk – sada

975 
Návod: Vozidlo před aplikací dokonale omyjte a osušte. Před použitím láhví důkladně protřepejte. Na šedou měkkou stranu aplikační houbičky naneste kapku přípravku velikosti lískového ořechu. Nanášejte rovnými tahy horizontální s lehkým přítlakem. Pracujte vždy v sektorech, např. dveře, kapota. V matnejších oblastech nebo na škrábanců více přitlačte. Po krátké době schnutí (cca 1 minuta) setřete přípravek a zbytky laku pomocí utěrky z mikrovlákna bez silného přítlaku. Pro celoroční ochranu laku používejte přípravek 2x ročně, na jaře a na podzim.